Hurda Kağıt Alımı Karton Geri Dönüşüm

Hurda Kağıt Alımı Karton Geri Dönüşüm

İstanbul’da tüm atık kağıt çeşitleri, atık karton çeşitleri ve ambalaj kutuları alıyoruz. Adresten atık kağıt alarak birikimlerinizi değer kaybı yaşamadan nakde çeviriyoruz. Kağıt geri dönüştürülmesi elzem olan malzemelerin başında gelmektedir. Çünkü kağıtların üretebilmesi için birçok ağaç kesilmektedir. Bunu en aza indirebilmek için ise kağıt dönüşümü mutlaka olması gerekmektedir. Kaya Hurdacılık olarak tüm kağıt hurdası çeşitlerini alıyoruz. Gazete kağıdı,  atık kitaplar ve hurda kartonlar gibi çeşitli türde kağıtları alıyoruz. İstanbul geneline hizmet veren firmamız atık kağıt piyasasının üstünde değer vermektedir. Güncel atık kağıt fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

İstanbul ve Gebze civarındaki büyük kağıt geri dönüşüm fabrikalarına kağıt tedarik etmekten gurur duymaktayız. Güvenilir kağıt toplama ekiplerimiz aracılığı ile sayısız okul ve kurumdan kağıt almaktayız. Böylece hem bu kurumlara parasal katkıda bulunurken hem de çevreyi güzelleştiriyoruz.

Hurda Kağıt Alan Firmalar

Günlük yaşamımızın vazgeçilmezi olan kağıt geri dönüştürülmezse hem maliyeti artmakta hem de ağaç kesimleri ekolojiyi olumsuz etkilemektedir. Kullanılmış atık kağıtlar çok az maliyet ile kağıt geri dönüşüm sürecinden geçirilerek sektöre yeniden kazandırılır. İstanbul hurda karton fiyatları konusunda sabit fiyat sunmanın zor olduğu illerin başında gelmektedir. Çünkü hurda kağıt fiyatları daha doğrusu atık kağıt fiyatları bir çok hurda çeşidinin aksine mevsimsel değişimler, döviz kurları gibi olaylardan daha fazla etkilenmektedir.

İstanbul kağıt geri dönüşüm sektöründen hizmet veren ve hurda kağıt alımı yapan kağıt geri dönüşüm firmaları sabit fiyat tarifesi sunuyor ise bu siz değerli müşterilerimiz için kazançlı değildir. O yüzden bu tarz firmalardan uzak durmanızı önemle duyuruyoruz. Ayrıca kağıt satın alan yerler arasında hurda kağıt kilosu fiyatlarını güncel atık kağıt fiyatlarından çok altta tutan firmalar ile de ticaret yapmayınız. Çünkü belki tonaj olarak az satım yapmanızda çok kayıp gibi görünmese de yüksek tonajlarda bu sizin için ciddi zararlar demektedir. Firmamız Kaya Hurdacılık size en güncel eski kağıt fiyat tarifesi sunacaktır. Bize telefon ederek piyasa karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca okul ve kurumlar için özel kağıt geri dönüşüm projelerimiz mevcuttur.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Arayın