Başıbüyük Hurdacı

Başıbüyük Hurdacı firması mı arıyorsunuz? En yakın Başıbüyük hurdacı firması olarak uzun yıllardır Maltepe Başıbüyük Mahallesi’nde hizmet veriyoruz. Başıbüyük hurdacıları arasında profesyonel hurdacı hizmeti veren en büyük hurdacı firmasıyız. Her çeşit hurda alımı, ikici el malzeme alımı, bina yıkımı ve sökümü işleri için hemen Kaya Hurdacılık hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel hurda fiyatları öğrenmek için de hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Bunun için hurdacı numarasına ana sayfadan ve iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Maltepe Başıbüyük Hurdacı Telefon Numarası

Maltepe Başıbüyük Hurdacı telefon numarasına 0536 612 68 20 telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat dilediğiniz zaman hurdacı firmamızı arayarak her tür hurdacı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Başıbüyük’te hurda alan yerler arıyorsanız hurdacı firmamız her zaman hizmetinizdedir. Maltepe Başıbüyük’te en yakın hurdacı telefon numarası için hemen arayın.

Kaya Hurdacılık hurdacı firmamızı arayıp kapıda hurdacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun için hurdacı firmamızı arayıp konum bildirmeniz gerekmektedir. Böylece ekiplerimiz belirttiğiniz adrese kısa süre içerisinde gelerek hurda alımını gerçekleştirirler.

Ayrıca hurdacı telefon numarasını arayarak merak ettiğiniz hurdaların güncel fiyatını öğrenebilirsiniz. Bunun yanında satmak istediğiniz hurda için fiyat teklifi alabilirsiniz. Çünkü Maltepe hurdacı olarak güncel hurda fiyatlarını takip ediyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimize anlık olarak güncel hurda fiyatları hizmeti sunuyoruz. Bunun için hurdanızı satmadan önce mutlaka hurdacı firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayın.

Başıbüyük Hurdacı

Başıbüyük’te Hurda Alan Yerler Maltepe

İstanbul Hurdacı firması Kaya Hurdacılık, Maltepe Başıbüyük Mahallesi’nde her çeşit hurda alımı yapmaktadır. Maltepe Başıbüyük’te hurda alan yerler arasında bulunuyoruz. Evinizden, iş yerinizden ya da depolardan hurda alıyoruz. Üstelik her çeşit hurda alımını güncel fiyattan yapıyoruz.

Biriken hurdalarınızı değerinde satmak için Kaya Hurdacılık firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Her çeşit hurdanızı değerinde alarak ödemeyi anında nakit olarak yapmaktayız. Üstelik sizlere hiçbir zahmet vermeden hurda yükleme ve taşıma işi çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Başıbüyük Mahallesinde alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri aşağıda tabloda yer almaktadır. Bunun yanında her tür metal hurda, plastik hurda, kağıt hurda, cam hurda, ahşap hurdası satmak için firmamızı arayın. Ayrıca güncel hurda fiyatlarını sormak için de hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kablo Hurda Demir Hurda Alüminyum Hurda
Bakır Hurda Sarı Pirinç Hurda Soyma Bakır Hurda
Krom Hurda Nikel Hurda Kurşun Hurda
İnşaat Demiri Hurdası Akü Hurdası Şantiye Hurdaları
Araç Jantı Hurdası Kitap Hurdası Karton Hurdası
Teneke Hurdası Elektronik Kart Hurdalar Motor Hurdası
Pvc Hurdası Kalorifer Peteği Hurdası Kombi Hurdası

Başıbüyük Hurdacı Alüminyum Hurda Alımı

Maltepe Başıbüyük’te her çeşit alüminyum hurdası satın alıyoruz. Bu yüzden alüminyum hurda satmak için hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Üstelik miktar önemli değildir. Maltepe merkezli şubemizi aradığınızda adresinize gelerek alüminyum hurdanızı satın alıyoruz.

Alüminyum hurda değerli hurdalar arasında bulunmaktadır. Alüminyum hurda fiyatı kur artışına bağlı olarak anlık değişiklik göstermektedir. Bu yüzden hurdanızı satmadan önce fiyatını öğrenmek istiyorsanız 0536 612 68 20 numaralı müşteri temsilcimizi arayarak güncel alüminyum hurda fiyatını sorabilirsiniz.

Alım yaptığımız bazı alüminyum hurda çeşitleri şunlardır;

Alüminyum tel hurdası

Araiş levha alüminyum hurdası

Alüminyum profil hurdası

Alüminyum jant hurdası

Hurda alüminyum plaka

Hurda alüminyum radyatör

Alüminyum talaşı hurdası

Alüminyum ingot

Maltepe Başıbüyük Mahallesi Hurdacı
Başıbüyük Hurdacı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Arayın