Kartal Hurdacı İşletmeleri

Kartal Hurdacı İşletmeleri

Geri dönüşüm alanında uzun süredir aktif olarak görev yapan bir firmayız. Bu süreç boyunca en çok önemsediğimiz Kartal hurdacı işlerimizde güven ve kaliteyi birlikte yürüttük. Kaya Hurdacılık olarak İstanbul Anadolu yakası başka olmak üzere tüm ilçelerde adresten hurda malzeme alımları yapıyoruz. Üstelik herhangi bir tonaj sınırı yok. Ayrıca her hurda çeşidi için daima nakit olarak ödeme yapmaktayız. Kartal’da hurda alan firmalar tarafından kullanılabilir hurda merkezi tarafımızdan işletilmektedir. Hurda metal ve maden tesisi 7/24 hurdacı servisi gönderebilir. Bu hizmet kapsamında hurda sarı, alüminyum, kablo, bakır, çinko, kurşun, nikel, sarı ve demir hurdası gibi geniş yelpazede hurda malzemeleri satın alabiliriz.

 

Düşük tonajlarda yerinde tartım yapabilmek için elektronik tartım terazisi getirebiliriz. Lakin yüksek tonajlı hurda alımlarında sizlerin de onayı ile lisanslı kantarları tercih etmekteyiz. Hurda ticaretinin güvene dayalı bir sistem çerçevesinde yapıldığını bilen bir Kartal hurdacı işletmesiyiz.

Kartal Hurdacı Fabrika Yıkım Söküm

Kartal’da güvenilir yöntemlerle bina yıkımları yapıyoruz. Özellikle artık işlevini tam olarak yerine getirdiğini düşünmediğiniz ne kadar tesis varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca fabrika yıkım hurdası satmak için de bizleri arayabilirsiniz. Binaların kalorifer kazanı sökümü işlerini uzman ekiplerimiz yapmaktadır. Yüksek fiyat ve nakit ödeme garantisi ile organize sanayi sitelerinden hurda demir, bakır, çinko, krom, kurşun, bakır, alüminyum, kablo hurdası vb. almaktayız.

 

Yıkım işlerimizi ilgili belediyenin izinleri doğrultusunda güvenilir bir şekilde yapıyoruz. Özellikle fabrika yıkımlarında yıkım öncesi ekiplerimiz söküm işi yapmaktadır. Bu sayede değerli tüm araç gereç ve ekipmanlarınız zarar görmeden tahliye edilir. Dilerseniz çıkan söküm sonrası malzemeleri satın alabiliriz. Çelik yapıların çatı ve genel söküm işlerini titizlikle yapmaktayız. Kartal hurdacı firması olan Kaya Hurdacılık ile iletişime geçmeniz halinde çok kısa sürede dönüş yapılır. Sizler de hurdalarınızı hemen değerlendirmek istiyorsanız bizden teklif almadan karar vermeyin. Aksi halde hurda ticaretinden zarar etmeniz çok yüksek ihtimaldir. Tüm Marmara’da aynı gün ücretsiz keşif için eleman gönderebiliriz. Bunun içi bize whatsap aracılığı ile konum atmayı unutmayın.

 

Kartal Hurdacı İşletmeleri” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın