Pendik Hurdacı İletişim

Pendik Hurdacı İletişim

İşletmemiz Pendik hurdacı firmaları arasında bizi tercih eden müşterilerimize en iyi hurda fiyatı garantisini vermektedir. İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkezimiz sayesinde her ilçede ve semtte en yakın hurdacı hizmeti sunuyoruz. Geri dönüşüm ihtimali olan hurda ürünler için adrese hurdacı çağırmak için lütfen bize bildiriniz. Özellikle hurda alüminyum, bakır, paslanmaz krom, kablo, kurşun, demir hurdaları satın alıyoruz. Pendik hurdacı ekiplerimiz tadilat sonrası ortaya saçılan moloz ve atıkların temizliğini yapıyor. Ayrıca tadilattan çıkan hurdaları nakit parayla satın alıyor. Oldukça hassasiyet gösteren elektrikli tartılar taşırız. Yüksek tonajlı hurda satışlarında ise bilgisayar sistemi kullanan büyük kantarlarda şeffaf tartım yapılır.

Pendik Hurdacı Telefonu

Güncel hurda fiyat listesi üzerinden iyi bir kazançla satış yapmak için lütfen iletişime geçiniz. Pendik’te hurdacılık sektörünün önemli kuruluşlarından olan Kaya Metal her türden hurda alımı yapıyor. WhatsApp ile atacağınız hurda fotoğrafları çok kısa sürede değerlendirilerek fiyat verilir. Lütfen hurdanızın tahminen de olsa ağırlık durumunu belirtmeyi unutmayınız. İstanbul Pendik civarında üretim yapan endüstriyel sahalardan hurda alımları da yapıyoruz. İmalat artığı hurdalar, araiş talaş hurdası vb. için hem adrese geliyoruz hem de nakit ödeme yapıyoruz. Fabrika alanlarına hurda birikimi yapılabilmesi için konteyner kurma çalışmaları yapabiliriz. Ücretsiz keşif için lütfen iletişim sayfasındaki numaralardan bize ulaşın.

En Yakın Hurdacı Pendik

Pendik hurdacı firmamız bina yıkımı ve fabrika söküm işleri yapıyor.  Çatı sökümü gibi zahmetli işleri ekiplerimiz tereyağından kıl çeker gibi kolayca hallediyor. Söküm işlerinden çıkan tüm hurdalarınız değerinde nakit parayla satın alınır. Üretim tesislerinde teçhizat ve diğer makinalar korunaklı bir şekilde söylemektedir. Yine iş yerinizde bulunan demir merdivenler uygun yöntemlerle kesilerek satın alınır. Bizden mutlaka fiyat teklifi alarak hurda sarışına karar veriniz. Aksi halde elinizdeki hurdalarınızı çok ucuz fiyatlara elinizden çıkarmış olabilirsiniz. Kaya Hurdacılık olarak çok uzun süredir Pendik genelinde hurdacılık yapmaktayız. Müşterimizin bize duyduğu güven duygusunu hiç bir ücrete değişmeyen bir ekibe sahibiz. Bu nedenle haftanın her günü 24 saat süreyle kesintisiz hurdacı hizmeti sunabiliyoruz. Bize konum attığınız anın üzerinden çok bir zaman geçmeden adresinize geliriz.

Pendik Hurdacı İletişim” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın