Sancaktepe Hurdacı Hurda Alımı

Sancaktepe Hurdacı Hurda Alımı

Kaya hurdacılık olarak çok uzun zamandır İstanbul Anadolu yakasında geri dönüşüm hizmetleri vermekteyiz. Firmamız bu geri dönüşüm çalışmaları kapsamında Sancaktepe hurdacı hizmetleri de vermektedir. Bu amaçla Sancaktepe’de hurda demir, alüminyum, bakır, krom, sarı pirinç, kablo, çinko hurdası vs. alımları yapmaktayız. Sizlerin de satmayı düşündüğü hurda varsa ise bizi mutlaka arayarak fiyat alın.

SANCAKTEPE İNÖNÜ MAHALLESİ SANAYİ HURDASI ALAN

İnönü mahallesinde Sanayi hurdacılığı yapan firmamız sektörünüzde bulunan metal hurda çeşitlerinin hepsi ile ilgilenmektedir. Demir, bakır ya da alüminyum hurdaları iş yerinizde yer kaplamasın. Verin bize, size para olarak geri dönmesini sağlayalım.  Sanayi hurdası alımı için konumunuzu iletmeniz yeterli hurdanızın türüne göre uygun yükleme ve nakliye araçları ile hurdanızı yerinden alalım.

 

SARIGAZİ HURDA SARI BAKIR FİYATLARI

Sancaktepe Sarıgazi Mahallesi sarı bakır hurdaları için en güncel piyasa fiyatını veren Kaya Hurdacılık size telefon kadar yakın.  Sarı bakır için fiyat memnuniyeti sağlayan şirketimizin sizlere en ideal fiyatları vereceğine emin olabilirsiniz. Sarıgazi mahallesi sarı bakır kapıdan dahi alınmaktadır.

 

Sancaktepe Hurdacı Yol tarifi

AKPINAR MAHALLESİ PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM FİRMALARI

Geri dönüşümün en önemli ürünlerden olan plastik hurdasını alıyoruz. Doğada yok olması binlerce yıl süren plastikleri siz biriktirin biz nakde dönüştürelim.  Plastik olan her maddenin geri dönüşümü mümkün olmaktadır. Geri dönüşüm firmaları için plastik hurdası alan Kaya Hurdacılık Akpınar mahallesinde hizmet vermektedir. Plastik hurdası satmak için Akpınar mahallesinde Kaya Hurdacılık ile görüşmeden ve bizden fiyat öğrenmeden asla karar vermemenizi tavsiye ediyoruz.

 

YUNUS EMRE’YE KONUM OLARAK EN YAKIN HURDACI

Yunus emre mahallesinde size hizmet veren en yakın hurdacınız Kaya Metal hemen yanı başınızda. Konum olarak sizlere yakın olan hurdacınız her türden hurdayı değerinde ve güncel fiyatlar ile dediğiniz noktadan almaktadır. Üstelik sizleri zahmete sokmadan ve yormadan tek bir telefon ile almaktayız. Siz sadece arayın personelimiz gelip hurdanızı alsın. Hurda çeşidine uygun yükleme ve nakliye araçları ile hizmet veren Kaya Hurdacılık sizlere telefonunuz kadar yakın.

 

YENİDOĞAN’DA BULUNAN HURDACININ NUMARASI

Yernidoğan’da hurdacı arayan müşterilerimize her gün tatil demeden alım satım yapıyoruz. Hurdacı numarası aramaya son artık doğru yerdesiniz. Kaya hurda alım satım olarak telefonun diğer tarafında hizmette kaliteyi sunuyoruz. Demir, demir direk, bakır, alüminyum hurdaları firmamız tarafından değerlendirilmektedir.

 

VEYSEL KARANİ’DE KAĞIT HURDASI ÇIKAR MI?

Doğayı korumanın bir diğer şekli kağıt geri dönüşümü sağlamaktır. Siz biriktirdiğiniz atık kâğıtları ne yapacağız diyorsanız telefon açmanız yeterli. Hem doğayı koruyun hem de geri dönüşüm sağlayın. Veysel Karani mahallesinde kağıt alımı yapan hurdacı Kaya hurda fiyatlarını telefon ile öğrenebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Arayın