Üsküdar Hurdacı Hurda Alımı

Üsküdar Hurdacı Hurda Alımı

Kaya Hurdacılık olarak İstanbul genelinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Üsküdar hurdacı firmaları arasında da oldukça değerli bir yerimiz mevcuttur. Bu konuda bize güvenip tercih eden müşterilerimize yürekten teşekkürlerimizi iletiyoruz. Özellikle Üsküdar’da üretim yapan endüstriyel fabrikalardan araiş alüminyum, bakır hurdası ve pirinç sarı hurdaları almaktayız. Hurda alımı amacıyla her adrese kısa sürede araç gönderebiliriz. Üsküdar ilçesi ulaşım konusunda sıkıntısız hurda alımı yaptığımız ilçelerin başında geliyor. Üsküdar’da inşaat şantiyelerinde hurda alımı ve saha temizliği amaçlı sistemlerimiz mevcuttur. Sizler de inşaat şantiye sahalarına konteyner ya da sistem kasa bırakılmasını istiyorsanız iletişime geçiniz. İkinci el inşaat malzeme alımları da yapmaktayız.

 

Üsküdar Hurdacı Geri Dönüşüm Firmaları

Üsküdar hurdacı ekiplerin bilgeliği bu semt genelinde oldukça temiz bir çevre oluşturulmasını kolaylaştırdı. Özellikle Üsküdar Belediyesi’nin yoğun çabaları da inkâr edilemez bu konuda. Özellikle iş yerlerinden çıkan hurda malzemeleri atık olarak değerlendirmenin yanlış olduğunu kabul etmek gerekiyor. Çünkü bu malzemelerin büyük bir kısmı tekrar dönüştürülüp hammadde olabiliyor. Bunların doğrudan çöplere karışması ciddi oranda ekonomik bir israf demektir. Kaya Hurda Metal Geri Dönüşüm olarak her çeşitten maden ve metal hurdanın geri dönüşüme kazandırılmasını sağlıyoruz. Bu amaçla ilçenin her noktasına en yakın hurdacı hizmeti veriyoruz. Bir telefon araması ya da Whatsapp konum özelliği ile size en yakın hurdacı araçlarımızı öğrenebilirsiniz.

 

Bina Yıkımı ve Fabrika Sökümü Yapan Firmalar

Üsküdar daha önce birçok yıkımcı kuruluşun saha çalışması yaptığı bir yerdir. Bunun neticesinde bazıları ölümcül kazalarında da yaşandığı birçok hatalı yıkım yapılmıştır. Özellikle yetkisiz ve onaysız firmalar tarafından yapılan yıkım işleri çok tehlikelidir. Kaya Metal olarak gerek duyulan tüm güvenlik tedbirlerinin karşılanmasını sağlıyoruz. Ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanlığı başta olmak üzere tüm ilgili makamlardan onay alıyoruz. Yine Ümraniye Belediyesi denetiminde güvenilir yöntemlerle yıkım işini tamamlıyoruz. Ayrıca yıkım öncesinde her tür fabrika, otel, hastane, kamu binası, okul, mağaza ve depolarda iç ve dış söküm yapıyoruz. Bu sayede de değerli birçok malzemenin enkaz altında kalmasına izin vermemiş oluyoruz. Dilerseniz bu eşyaları iyi fiyatlarla bize satabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın