Cevizli Hurdacı

Cevizli Hurdacı Kaya Hurdacılık olarak adresinizden her çeşit hurdayı değerinde satın alıyoruz. Maltepe Cevizli Mahallesi‘nde güncel fiyattan her çeşit bakır hurda, alüminyum hurda, demir hurda alıyoruz. Ayrıca kablo hurdası, sarı hurda, krom hurda ve kurşun hurdası da satın almaktayız. Birikmiş olan her tür metal hurdanızı yerinde satmak için hemen firmamızı arayın. Cevizli Hurdacı firmamıza ulaşmak için telefon numarasına ana sayfamızdan ve iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Maltepe Cevizli’de Hurda Alan Yerler

Maltepe Hurdacı firması olarak Cevizli Mahallesi’nde 7/24 açık hurdacı hizmeti sunuyoruz. Cevizli’de hurda alan yerler arıyorsanız hemen firmamıza ulaşabilirsiniz. Çünkü Cevizli en yakın hurdacı olarak hizmet sunuyoruz. Adresinizden her tür metal, plastik ve kağıt hurdasını değerinde satın alıyoruz. Cevizli’de değerinde satın aldığımız bazı hurda çeşitleri aşağıda yer almaktadır.

Kablo hurdası

Bakır hurda

Alüminyum hurda

Sarı hurda

Demir hurdası

Krom hurda

Nikel hurda

Kurşun hurdası

Soyma bakır hurda

Maltepe Cevizli Hurdacı

Cevizli Hurdacı Telefon Numarası

Cevizli hurdacı telefon numarası 0536 612 68 20 arayarak anında ulaşabilirsiniz. Kaya Hurdacılık hurdacı telefon numarası gece gündüz açık olarak hizmet vermektedir. Müşteri temsilcimizi aradığınızda satmak istediğiniz hurda hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca konum bilgisi vererek adresten hurda satabilirsiniz. Maltepe Cevizli hurdacıları içerisinde yer alan firmamız siz değerli müşterilerine her zaman yüksek fiyat teklifi sunmaktadır. Bunun için en çok tercih edilen hurdacı firmasıyız. İstanbul hurdacı firması olarak güvenilir ve kaliteli hurdacılık hizmeti veriyoruz. Adresten her çeşit hurda alarak peşin ve nakit ödeme yapıyoruz.

Maltepe Cevizli Hurdacı

Maltepe Cevizli’de Hurda Bakır Alan Hurdacı

İstanbul Maltepe Hurdacı firması Kaya Hurdacılık değerinde her çeşit bakır hurda satın almaktadır. İstanbul Maltepe Cevizli Mahallesi bölgesinde bakır hurda alımı yaparak, müşterilerimize o günkü piyasa koşullarına göre en yüksek fiyatı sunan lider hurdacı firmasıyız. Cevizli hurdacı firması Kaya Hurdacılık, her zaman güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışıyla bilinmektedir.

İstanbul genelinde olduğu gibi Maltepe Cevizli Mahallesi’nde de her tür bakır hurdasını güncel değerinde alıyor ödemeyi nakit olarak yapıyoruz. Ayrıca bakır hurda alımını iş yerimizde yaptığımız gibi hurdanın bulunduğu adrese gelerek de yapmaktayız. Ayrıca Cevizli’de alım yaptığımız bazı bakır hurda çeşitleri şöyledir.

Ttr Kırma Bakır Hurdası Yanık Bakır Hurdası Antigron Kırma bakır hurdası Soyma bakır hurdası
Tel Bakır Hurda Bakır Lama Hurdası Bakır Tencere Hurdası Hurda İnce Profil Bakır
Bakır Kazanı Hurdası Bakır Talaşı Hurdası Kırkambar Bakır Hurdası Külçe Bakır Hurdası

Cevizli Hurdacı

Cevizli Hurda Demir Alan Yerler

Kaya Hurdacılık olarak en çok alım yaptığımız hurdaların başında demir hurdası gelmektedir. Üstelik dkp demir hurdası, ekstra demir hurdası, inşaat demiri hurdası gibi birçok demir hurdayı değerinde satın almaktayız. Ayrıca sadece Maltepe’de değil İstanbul genelinde hurda demir satın alıyoruz. Ancak il dışına tonajlı hurda alımları için gelmekteyiz. Maltepe Cevizli’de alım yaptığımız bazı hurda demir çeşitleri aşağıda tabloda gösterilmiştir.

Dkp demir hurdası Ekstra demir hurda Demir talaşı hurdası Toplama demir hurdası
İnşaat yıkım hurdası İnşaat çubuğu hurdası Pik demir hurdası Teneke demir hurdası

 

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Arayın