İçerenköy Hurdacı

İçerenköy Hurdacı

İçerenköy hurdacı firması Kaya Hurdacılık, İçerenköy genelinde her tür hurdacı hizmeti vermektedir. Adresten hurda alan İçerenköy hurdacı firmasıyız. Ataşehir İçerenköy genelinde her çeşit metal hurda alıyoruz. Ayrıca kağıt ve plastik hurda alımı da yapmaktayız. Bunun yanında bina yıkımı, fabrika ve iş yerleri sökümü gibi her tür yıkım ve söküm hizmetleri de sunmaktayız. Hurdacı firmamızı arayarak hurdacılık hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Hurdacı firmamızı 0536 612 68 20 numarasını tıklayarak arayabilir ya da iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

İçerenköy Hurdacı Ataşehir

Ataşehir İçerenköy’de Adresten Hurda Alan Hurdacı

İçerenköy ve civarında adresinizden her çeşit hurda satın alıyoruz. Güvenilir hurdacılığının adresi Kaya Hurdacılık, İçerenköy’de profesyonel hurdacı hizmeti vermeye devam ediyor. Her çeşit hurdanızı adresinizden güven içerisinde satın almaktayız. Üstelik hurda alımında her zaman güncel hurda fiyatlarını kullanıyoruz.

Alım yaptığımız hurdalar içerisinde bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda, nikel hurda, kablo hurdası, krom hurda, kurşun hurdası gibi metal hurdalar bulunmaktadır. Bunun yanında kağıt karton hurdası ve plastik hurdası da salıyoruz. Ayrıca cam hurda ve ahşap hurda da almaktayız. Aşağıda alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri tablosu gösterilmiştir.

Bakır Hurdası Kablo Hurda Alüminyum Hurda Motor Hurdası
Soyma Bakır Hurda Akü Hurdası Demir Hurda Okul Kitapları
Sarı Pirinç Hurda Çelik Halat Hurdası Araba Hurdası Kurşun Hurdası
PVC hurdalar Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya hurdası Televizyon hurdası
Araç Jantı hurdası Cep Telefonu hurdası Cam Şişe hurdalar Hurda Konteyner
Plastik Hurdası Nikel Hurda Elektronik Ana kart Naylon Poşet
Elektrik Kablosu Krom hurda Boru Hurdası Karton Hurdası
Çinko hurda Kağıt Hurdası İnşaat Demiri Teneke hurdası

İçerenköy Hurdacı Ataşehir

İçerenköy En Yakın Hurdacı

İçerenköy’de en yakın hurdacı firmasıyız. Ayrıca toptan hurda alım hizmeti sunuyoruz. Hurdacı firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan telefon numarasını bir tıkla arayabilirsiniz. Hurdacı firmamızı arayın. Böylece adresinize gelerek ücretsiz keşif yapalım. Ayrıca keşiften sonra satmak istediğiniz hurda çeşidine ve miktarına göre fiyat teklifinde bulunalım. Teklifimizi kabul ettiğinizde hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Üstelik ödemeyi peşin olarak anında yapıyoruz. Çünkü Ataşehir hurdacıları arasında peşin ödeme yapan hurdacı firmasıyız.

İçerenköy’de bakır hurda alıyoruz. Üstelik o günkü hurda piyasasına göre en yüksek bakır hurda fiyatı teklifi sunuyoruz. Ayrıca bakır hurda alımını adresinden yapıyoruz. Çünkü İstanbul’da adresten hurda alan hurdacı firmasıyız. Her tür lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, kırkambar bakır hurda, ttr kırma bakır hurda, antigron bakır hurda, külçe bakır hurda alıyoruz. Ayrıca Ataşehir genelinde güncel bakır hurda fiyatları hizmeti sunuyoruz. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde biriken hurdanızı yerinde satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İçerenköy Hurdacı Ataşehir

Ataşehir Güncel Hurda Fiyatları

Kaya Hurdacılık, piyasanın güncel durumunu yakından takip ederek müşterilerine en rekabetçi hurda fiyatlarını sunmaktadır. Sürekli güncellenen fiyat politikasıyla müşterilerine adil ve şeffaf bir fiyatlandırma politikası sunmayı hedeflemektedir. O günkü hurda fiyatları listesine göre hurda alımında her zaman güncel fiyatları kullanıyoruz.

İstanbul hurda borsasını yakından takip eden Kaya Hurdacılık, müşterilerine anlık güncel hurda fiyatları sunmaktadır. Bunun için her çeşit hurdanın güncel değerini firmamızdan öğrenebilirsiniz. Hurda bakır satmadan önce firmamızı arayıp güncel fiyatını öğrenin. Alüminyum hurdanızı satmadan önce hurdacı firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayın.

Alüminyum Hurda Alan İçerenköy Hurdacı

Kaya Hurdacılık firmamız her çeşit alüminyum hurda almaktadır. Ancak alüminyum hurda alımında bazı hususlara dikkat etmektedir. Bunlardan bazıları alüminyum hurda türü, saflık derecesi, alüminyum hurda miktarı, alüminyum hurda işlenebilirliğidir. Bunun için ücretsiz keşif imkanından yararlanabilirsiniz. Firmamızı arayın hemen kapınıza gelelim.

Alım yaptığımız bazı alüminyum hurda çeşitleri şunlardır.

Tel alüminyum

Levha alüminyum

Ofset matbaa alüminyum

Profil alüminyum

Alüminyum tas-tabak

Alüminyum jant

Sert alüminyum

Teneke kutu alüminyum

Alüminyum talaşı

İçerenköy Hurdacı Ataşehir

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Arayın